השאירו פרטים לשיחת ייעוץ ראשונית בחינם - לכל שאלה משרדינו ישמח לעזור!

אם אתם לפני חקירה\עצורים או כל מקרה חירום ואתם זקוקים לסיוע מיידי השאר הודעה בווטסאפ משרדינו ותקבל מענה 7\24

  תאונות קטלניות

  כלי התקשורת מדווחים מידי יום על מכת המדינה, הקטל בכבישים. תאונה קטלנית היא תאונה שבה קופחו חיי אדם. מלבד קיפוח חיי הקורבן, לרוב תאונות אלו גוררות נזקים לשאר המעורבים, פציעות קשות והליכי שיקום  ממושכים. 

  תאונות דרכים קטלניות נגרמות בשל אחת או יותר מהסיבות שלהלן:

  הנהג – נהיגה רשלנית, בפזיזות או בחוסר ריכוז עלולה לעלות בחיי אדם. הדבר יכול להיגרם על ידי התעסקות בטלפון, דיבור עם אחר, התעסקות עם ילדים במושב האחורי, אכילה, שתיה ועישון תוך כדי נהיגה. כמו כן עייפות הנהג או ביצוע עבירות על ידו וכדומה. 

  הרכב – נהיגה כשהרכב לא תקין (בלמים לא תקינים, אורות, מגבים וכדומה) עלול לגרום לתאונה קשה  או לחילופין, להפוך תאונה פשוטה לתאונה קטלנית.

  מצב הדרך – כאשר תנאי הדרך לא ברורים מספיק לנהג, מסוכנים, או כאשר הוא נדרש לנהוג בתנאים חדשים (לדוגמה גשם) עלולה להיגרם תאונה קשה .

  תאונה קטלנית – ההיבט הפלילי

  כאשר אדם נחשד בגרימת תאונה קטלנית, נבחנת מידת אשמתו, מידת רשלנותו שהביאה לתאונה, נבחנת אשמתו של הנפגע ( הולך רגל או נהג). בית המשפט יתחשב גם במספר המעורבים שנפגעו ובחומרת פציעתם.

  כאשר מקופחים חיי אדם תבקש התביעה עונש מאסר מאחורי סורג ובריח.

  עו"ד לתאונות קטלניות – רק מומחה לתעבורה

  כדי להתגונן בתיק תאונות דרכים יש להסתייע בעורך דין אשר בקיא בתחום ויודע איזה טענות יש לבדוק באמצעות בוחן תנועה מיומן. נדרש כי העורך דין יהיה בעל ניסיון כדי לייצג אתכם נאמנה מתחילת ההליך ועד לסופו.

  ניהול הגנה טובה ישפיע על פסק הדין שיתקבל לבסוף.

   

  עו"ד פלילי שקמה אדרי – מתמחה בדין הפלילי ובתעבורה, הינה בעלת ניסיון רב בתחום.

  הינכם מוזמנים ליצור קשר לקבל ייעוץ.

   

  האמור אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום.

  השאירו פרטים לשיחת ייעוץ ראשונית בחינם

  לכל שאלה משרדינו ישמח לעזור!
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support