השאירו פרטים לשיחת ייעוץ ראשונית בחינם - לכל שאלה משרדינו ישמח לעזור!

אם אתם לפני חקירה\עצורים או כל מקרה חירום ואתם זקוקים לסיוע מיידי השאר הודעה בווטסאפ משרדינו ותקבל מענה 7\24

  עורך דין הטרדות מיניות

  הטרדות מיניות נמנות על עבירות המין שהעונש בצידן יכול להגיע למאסר ממושך מאחורי סורג ובריח ואף פיצוי כספי עצום.  לעתים רבות, מקרים של הטרדות מיניות מתפרסמים באמצעי התקשורת השונים, דבר שעשוי להשפיע במידה ניכרת על אורח חייו של החשוד ושמו הטוב, גם אם בסופו של דבר תוכח זכאותו. עורכת הדין שקמה אדרי מתמחה במשפט הפלילי ובעלת הישגים רבים בייצוג נאשמים וחשודים בתחום זה. עורכי הדין במשרד יפעלו לניהול התיק בצורה הטובה ביותר עבורכם, להוציא את האמת לאור ולייצג את הצד שלכם בצורה הטובה ביותר עד להצלחה בתיק. ניהול נכון של התיק על ידי עורך דין הטרדות מיניות, בעל ניסיון בתחום, יהיה זה שיחרוץ את גורל התיק.

  החשיבות של עורך דין הטרדות מיניות:

  עורך דין הטרדות מיניות הוא קריטי לטיפול בתיק כיוון שהוא יכול לסייע במקרים רבים לזכות את הנאשם אם לא הוכחה אשמתו או כלל אינו ביצע את המעשים שבהם הוא מואשם. כמו כן החשוד יקבל מעורך הדין הדרכה, ייעוץ וליווי לכל אורך ההליך, כיצד להתנהל במהלכו ועוד. עורך הדין ייצג את החשוד מול המשטרה, בבית המשפט ואם מדובר בתיק עם פרופיל תקשורתי גבוה אז גם מול התקשורת כאמור.

  עבירות הקשורות להתנכלות והטרדות מיניות:

  חשוב להבהיר כי עבירות מין הן מסוג העבירות הקשות ביותר כיוון שהן לא רק דבר לא נעים ולא מכובד כלפי האדם ו/או הזולת אלא עשויות לפגוע בנפשו בצורה קשה כך שהוא לא יהיה יותר אותו אדם שהיה. עבירות אלו גוזרות על הנאשמים שנות מאסר ממושכות בפועל ובדרך כלל גם קנסות כלכליים כבדים. העבירות השונות בתחום זה כוללות גם מעשים שאינם בהכרח מגע. אלו יכולים להיות גם בסחיטות ואיומים, מעשים מגונים, הצעות חוזרות בעלי אופי מיני, התייחסות משפילה לאדם בנוגע למיניותו או נטיות מיניות, צילום סרטון או תמונה של אדם בצורה שעשויה להשפיל אותו ועוד. בפניה לעורך דין הטרדות מיניות, תוכלו לברר את העונשים לכל עבירה.

  עו"ד הטרדה מינית

  משרד עורכי הדין שקמה אדרי מתמחה בטיפול בתיקים פליליים, לרבות תיקים בתוך ההטרדות המיניות. לעתים רבות אנשים נאשמים למרות שכלל לא ביצעו עבירה או כיוון שמישהו מנסה לסחוט אותם בכוונה תחילה. צרו עמנו קשר ונשמח לייצג את הצד שלכם בהליך.

  השאירו פרטים לשיחת ייעוץ ראשונית בחינם

  לכל שאלה משרדינו ישמח לעזור!
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support