השאירו פרטים לשיחת ייעוץ ראשונית בחינם - לכל שאלה משרדינו ישמח לעזור!

אם אתם לפני חקירה\עצורים או כל מקרה חירום ואתם זקוקים לסיוע מיידי השאר הודעה בווטסאפ משרדינו ותקבל מענה 7\24

  עיכוב הליכים

  'עיכוב הליכים' הינו הליך שמשמעותו הפסקת ההליך הפלילי כנגד הנאשם בבית המשפט, זאת ללא הכרעה בשאלת האשמה ומטעמי חסד, במקרים מסוימים וחריגים הליך זה מהווה 'גלגל הצלה' אחרון לנאשמים אשר הסתבכו בהליך הפלילי.

  את הבקשה לעיכוב הליכים יש להגיש באופן מקצועי ומומלץ לעשות זאת על ידי עורך דין פלילי ובעל ניסיון בתחום זה.

  הפסקת ההליך הפלילי בגין עיכוב הליכים

  בכל שלב במשפט, לאחר הגשת כתב האישום ולפני הכרעת הדין, רשאי היועץ המשפטי, או מי מטעמו, מנימוקים מיוחדים, לעכב את ההליך המתנהל בבית המשפט.

  תיק שהופסק בשל עיכוב הליכים יופיע במרשם הפלילי אולם חשיפתו תהיה מוגבלת למספר גורמים מצומצם בלבד המנויים בחוק.

  בטרם תאושר בקשה לעיכוב הליכים על ידי היחידה האמונה על התחום מטעם היועץ המשפטי לממשלה, יבחן האינטרס הציבורי בהמשך ניהול ההליך הפלילי כנגד הנאשם, הנסיבות העובדתיות המשפטיות וגורמים נוספים.במשרדינו מוצעים גם שירותים הקשורים לשחרור ממעצר אז צרו איתנו קשר בהקדם, זמינים 24/7 בטלפון 054-5238646

  האם ניתן לחדש הליך לאחר שעוכב?

  גם לאחר שהליך עוכב, יהיה ניתן לחדשו תוך הזמן המוגדר בחוק: בעבירות פשע תוך 5 שנים, בעבירת עוון תוך שנה. השיקולים לחידוש יהיו בין היתר עבירת עבירה נוספת על ידי אותו הנאשם.

  האם ניתן לערער על החלטה שלא לעכב הליכים?

  החוק לא מקנה זכות ערעור על החלטה בבקשה לעיכוב הליכים ומכאן שישנה חשיבות מכרעת לאופן בו מוגשת הבקשה. עליה להיות כתובה באופן מקצועי, תוך הבנת המצב המשפטי המאפשר את בקשת העיכוב, עליה להסביר את הנסיבות המצדיקות עיכוב באופן בהיר ולתמוך את הטענות באסמכתאות שכן, בלא האמור, הבקשה תידחה.

  רק עורך דין המתמחה בדין הפלילי ובעל ניסיון בהגשת בקשות מהסוג הנ"ל, יוכל להעניק שירות מקצועי לנאשם. כמו כן במשרדינו תוכלו למצוא גם עורך דין עבירות סמים, צרו קשר למידע נוסף.

  עו"ד שקמה אדרי – המתמחה בפלילי, הינה בעלת ניסיון רב בתחום והצלחות מוכחות בבקשות מסוג זה בפרט.

  היא תוכל לנתח את המצב ולייעץ האם ההליך בכלל אפשרי בנסיבות התיק ובהמשך לכך להעניק ייצוג איכותי בבקשות אלו.

  האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום.

  השאירו פרטים לשיחת ייעוץ ראשונית בחינם

  לכל שאלה משרדינו ישמח לעזור!
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support