השאירו פרטים לשיחת ייעוץ ראשונית בחינם - לכל שאלה משרדינו ישמח לעזור!

אם אתם לפני חקירה\עצורים או כל מקרה חירום ואתם זקוקים לסיוע מיידי השאר הודעה בווטסאפ משרדינו ותקבל מענה 7\24

  ייצוג נפגעי עבירה – ליווי 'מתערב' של עורכת הדין הוביל להגשת כתב אישום כנגד עובד שגנב מאות אלפי שקלים ממעסיקיו

  אל משרדנו המפעיל מחלקת זכויות נפגעי עבירה, הגיע איש עסקים אשר היה קורבן לעבירות הונאה חמורות שבוצעו בידי מנהל שפעל מטעמו במשרת אמון. על פי הנטען על ידו, העובד נהג לגנוב בשיטתיות ובמשך שנים סחורה וכסף המגיעים לכדי מאות אלפי שקלים.

  על אף שנפגע העבירה הגיש תלונה במשטרת ישראל, הרי שבמשך למעלה משנה לא נעשתה כל התקדמות בתיק ולא הוגש כתב אישום כנגד הפוגע.

  בהמלצת משרדנו פנה נפגע העבירה לניהול חקירה פרטית במסגרתה נאספו ראיות מרשיעות כנגד הפוגע, ראיות שלא היו קודם בידי המשטרה ושינו לחלוטין את המצב העובדתי. באמצעות עורכת הדין שקמה אדרי, הופנתה היחידה החוקרת לראיות שנאספו, נחה דעתן של החוקרים ומשכך הופנה תיק החקירה לפרקליטות עם המלצה להגשת כתב אישום.

  סוף דבר – בזכות ייצוג אקטיבי ומתערב של עורכת הדין, אשר פעלה באופן יזום לאיסוף הראיות המרשיעות, הצליחו גורמי החקירה להביא להגשת כתב אישום.

  נוסף לאמור נפתחה בפני נפגע העבירה הדרך לתביעה אזרחית, אם באמצעות תביעה הנגררת להליך הפלילי (לאחר הרשעה) ואם על ידי הגשת תביעה אזרחית עצמאית המבוססת גם היא על הממצאים אותם אספה עורכת הדין.

   

   

  השאירו פרטים לשיחת ייעוץ ראשונית בחינם

  לכל שאלה משרדינו ישמח לעזור!
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support