השאירו פרטים לשיחת ייעוץ ראשונית בחינם - לכל שאלה משרדינו ישמח לעזור!

אם אתם לפני חקירה\עצורים או כל מקרה חירום ואתם זקוקים לסיוע מיידי השאר הודעה בווטסאפ משרדינו ותקבל מענה 7\24

  נהיגה ללא רישיון

  עבירה של נהיגה ללא רישיון היא אחת מעבירות התעבורה החמורות אשר הנאשמים בה 'זוכים' לענישה בהתאם ובין היתר חשופים לשלילה ארוכת טווח ואף מאסר מאחורי סורג ובריח למשך שנתיים. המצב המשפטי יהיה אף סבוך יותר אם בעת ביצוע העבירה של נהיגה ללא רישיון, היה הנהג מעורב בעבירת תנועה נוספת, הדבר נאמר ביתר שאר אם נפגעו אנשים או רכוש באותו המועד. על כן, ניתן לומר שמדובר במצב שבו אסור להתפשר על ייצוג משפטי מקצועי מעורך דין המתמחה בתעבורה. במשרדינו מוצעים שירותים נוספים כגון עורך דין פלילי עבירת סמים.

  נהיגה ללא רישיון

  ישנה הבחנה בחוק בין מספר סיטואציות בהן יכול נהג לעבור עבירה של נהיגה ללא רישיון:

  • הראשונה – נהיגה במצב של אי חידוש הרישיון: לכאורה מדובר בעבירה טכנית אלא שישנה משמעות לפרק הזמן בו הרישיון אינו בתוקף. הסנקציה בצידה נעה בין קנס פשוט להזמנה לדין ואף חיוב בביצוע אמצעי תיקון.
  • השנייה – נהיגה ללא רישיון מתאים לסוג רכב: מדובר על עבירה חמורה יותר מאחר והנהגים נחשבים כמסוכנים לציבור. מתחם הענישה המקובל בגינה הוא בין פסילה קצרה על תנאי לפסילה ממושכת בפועל ואף עונשי מאסר לעבריינים חוזרים.
  • השלישית – נהיגה ללא רישיון: העבירה החמורה ביותר מבין המוזכרות, העונש בצידה הוא מאסר בפועל ופסילת מינימום של שלושה חודשים.

  על החשיבות בבחירת עורך דין לנהיגה ללא רישיון

  ככל עבירה, גם את עבירה זו מלוות נסיבות מקילות או מחמירות, בעלות השפעה ישירה על העונש שיוטל לבסוף על הנהג העבריין.

  רק עורך דין בעל ניסיון המתמחה בדיני תעבורה יוכל להוכיח קיומן של נסיבות לטובת הנהג, לנתח את המצב הראייתי, ולהציל ממש את רישיון הנהיגה והחופש של עובר העבירה.

  עו"ד שקמה אדרי – המתמחה בדין הפלילי לרבות בתעבורה, הינה בעלת הצלחות בייצוג בבתי המשפט השונים לתעבורה, תוכל לנתח את המצב המשפטי ולייעץ לנהגים בהתאם. אז אם אתם מחפשים עורך דין פלילי בתל אביב הגעתם למקום הנכון. 

  האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים במאמר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום.

  השאירו פרטים לשיחת ייעוץ ראשונית בחינם

  לכל שאלה משרדינו ישמח לעזור!
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support