facebook whatsapp youtube
צור קשר

אודות

תחומי התמחות משרד עורכי הדין הפלילי בתל אביב – שקמה אדרי

משרדנו העוסק בתחום הפלילי מלווה בנחישות ורגישות חשודים ונאשמים בהליך הפלילי על כל שלביו, החל משלב השימוע וניהול התיק ואף לאחריו.

משרדנו נלחם עבור לקוחותיו במספר מחלקות:

 • מחלקת צווארון לבן ותיקים בעלי פרופיל ציבורי גבוה – לרבות עבירות מסים, הלבנת הון, הגבלים עסקיים וניירות ערך.
 • מחלקה פלילית – ייצוג עצורים, קטינים ונוער, ייצוג בעבירות מין, עבירות אלימות (אלימות במשפחה, תקיפה, גרימת חבלה, המתה) , עבירות החזקת סמים ועוד.
 • מחלקת תעבורה – במשרדינו פועלים עורכי דין בעלי ידע רב והכשרה מקצועית בתחום ייחודי זה אשר מייצגים בתיקי תעבורה בכל רחבי הארץ (ייצוג בתיקי שכרות, גרם מוות ברשלנות, נהיגה על ידי בלתי מורשה ועוד).
 • מחלקת זכויות אדם, זכויות נפגעי עבירה והמשפט המנהלי – בין היתר עוסק משרדנו בהליכים אל מול הרשויות, בקשות לקבלת רישיון נשק, הגשת עתירות כנגד החלטות רשות וייצוג של נפגעי עבירה על ידי עורכי דין המתמחים רק בתחום הזה ( ליווי נפגעי עבירה בהליך הפלילי ובהגשת תביעה נגררת).

בנוסף לאמור, משרדינו מייצג בבתי הדין הצבאיים.

ליווי מקצועי לאורך כל שעות היממה – משרדנו מעניק יעוץ משפטי מקצועי על פני כל שעות היממה ובכל רחבי הארץ.

שקמה אדרי – עו"ד המתמחה במשפט הפלילי ובתעבורה בתל אביב

עורכת הדין שקמה אדרי המתמחה בדין הפלילי, מייסדת ובעלים של המשרד השוכן בלב תל אביב, התחילה את לימודי המשפטים מיד עם שחרורה מצבא קבע לאחר ששנים רבות שירתה כקצינה לוחמת בתפקיד ייחודי בצה"ל.

עו"ד שקמה אדרי סיימה את לימוד התואר LL.B במשפטים, בהצטיינות יתרה, הייתה חברה בכתב העת המקצועי 'שערי מדע ומשפט' והינה בוגרת התמחות בסנגוריה הציבורית במחוז צפון.

בנוסף לאמור, היא התמחתה בתחום דיני התעבורה וכיום אוחזת בתעודות רבות מלימודיה בתחום זה.

בנוסף על תפקידיה האמורים, משמשת עו"ד שקמה אדרי כסגנית יו"ר הועדה לנוער בסיכון מטעם לשכת עורכי הדין במחוז מרכז, וכמרצה לסדר דין פלילי וחוק העונשין בקורס המכין לבחינות הלשכה.

אודות

שקמה אדרי – עורכת דין פלילית

לייעוץ ראשוני חייגו: 054-523-8646

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  form-image form-image

  אנחנו בתקשורת

  לקוחות ממליצים

  בעלת ניסיון מוכח

  לעו"ד שקמה אדרי ניסיון רב בניהול תיקים פלילים בבתי המשפט השונים לרבות בבתי דין צבאיים, בתי המשפט לתעבורה ובית משפט העליון. היא בעלת הישגים מוכחים בהליך הפלילי על כל שלביו החל ממתן יעוץ קריטי לפני חקירה במשטרה (יעוץ שיש ביכולתו להוביל לסגירת תיק החקירה ללא הגשת כתב אישום), שחרורים ממעצר בעבירות חמורות, ייצוג בשימוע ואף מחיקת כתבי אישום לאחר שאלו כבר הוגשו לבית המשפט, הצלחות בבקשות לעיכוב הליכים משפטיים ועוד.

  לוחמת עבור זכויות חשודים ונאשמים

  עו"ד שקמה אדרי חרטה על דגלה את המשנה הידועה מתוך מסכת אבות 'חרב באה לעולם על עינוי הדין, ועל עיוות הדין" ומשכך נלחמת בנחישות עבור שמו הטוב וזכויותיו של כל אחד ואחד מלקוחותיה בין אם מדובר באדם נורמטיבי שזו הסתבכותו הראשונה או לחילופין אדם בעל עבר פלילי קודם שמבקש הזדמנות נוספת לתקן את דרכיו.

  פעילות בתקשורת

  שמה של עורכת הדין שקמה אדרי נקשר לא פעם בתיקים בעלי פרופיל תקשורתי גבוה בניהם ייצוג חשודה בהתעללות בפעוטון, ייצוג נאשמים בעבירות אלימות סדרתיות וייצוג אנשי משטרה בעבירות של טוהר המידות. כן נודעה בייצוגה המשותף בתיקים מפורסמים עם עורכי הדין המובילים בתחום.

  שאלות נפוצות

  מבחינה טכנית – כל אדם שהינו בעל רישיון לעריכת דין יכול לייצג בהליך הפלילי. מבחינה מהותית ההמלצה היא כי רק עורך דין המתמחה בדין הפלילי, חי ונושם את סעיפי החוק הרלוונטים, בקיא בחידושי חקיקה, שולט היטב בפסיקה, ומתנהל כבן בית בבתי המשפט ובתחנות המשטרה – רק הוא יוכל לייצג כראוי בהליך חשוב זה.

  להזכירכם שלהבדיל מבהליך האזרחי, רשלנות בייצוג לא תגרום להפסד של שקלים בודדים אלא עלולה להביא לענישה כבדה בדמות מאסר ממושך.

  מאחר ומדובר בהליך רגיש במיוחד שעלול להשפיע בצורה מכרעת על עתידכם, יש לבחור עורכת דין פלילית בכובד ראש, להלן קריטריונים מומלצים:

  1. כימיה ואמון – תנאי ראשון לייצוג בהליך הוא שמתקיים אמון הדדי בינכם לבין עורכת הדין. אתם צריכים לתת בה אמון שתייצג אתכם נאמנה, ללא מורא ועל אף כל המכשולים שיגיעו בדרך.
  2. ללא פשרות – הזירה הפלילית היא זירה קשוחה במיוחד המדומה בעיני רוחי לזירת מלחמה. לעיתים נדרש לצאת לקרבות כנגד כל הסיכויים וללא פשרות.
  3. מקצועית – התנאי האחרון שחייב להתקיים הוא שעורכת הדין המייצגת אתכם תשלוט היטב ברזי המקצוע, אחר תפספס הזדמנויות פז עבורכם ואף תסבך אתכם יותר.
  4. הוכחות להצלחה – מעבר לדיבורים, דרשו לשמוע על מקרים בהם עורכת הדין הצליחה בעבר.

  בהתקיימות שלושת התנאים האמורים, הרי שנראה כי הגעתם למקום הנכון.

  עורכת הדין שקמה אדרי, בעלת ניסיון רב והצלחות רבות בתחום הפלילי מייצגת חשודים ונאשמים בהליך הפלילי ברגישות, נחישות וללא פשרות.