השאירו פרטים לשיחת ייעוץ ראשונית בחינם - לכל שאלה משרדינו ישמח לעזור!

אם אתם לפני חקירה\עצורים או כל מקרה חירום ואתם זקוקים לסיוע מיידי השאר הודעה בווטסאפ משרדינו ותקבל מענה 7\24

  אודות

  תחומי התמחות משרד עורכי הדין הפלילי בתל אביב – שקמה אדרי

  משרדנו העוסק בתחום הפלילי מלווה בנחישות ורגישות חשודים ונאשמים בהליך הפלילי על כל שלביו, החל משלב השימוע וניהול התיק ואף לאחריו.

  משרדנו נלחם עבור לקוחותיו במספר מחלקות:

  • מחלקת צווארון לבן ותיקים בעלי פרופיל ציבורי גבוה – לרבות עבירות מסים, הלבנת הון, הגבלים עסקיים וניירות ערך.
  • מחלקה פלילית – ייצוג עצורים, קטינים ונוער, ייצוג בעבירות מין, עבירות אלימות (אלימות במשפחה, תקיפה, גרימת חבלה, המתה) , עבירות החזקת סמים ועוד.
  • מחלקת תעבורה – במשרדינו פועלים עורכי דין בעלי ידע רב והכשרה מקצועית בתחום ייחודי זה אשר מייצגים בתיקי תעבורה בכל רחבי הארץ (ייצוג בתיקי שכרות, גרם מוות ברשלנות, נהיגה על ידי בלתי מורשה ועוד).
  • מחלקת זכויות אדם, זכויות נפגעי עבירה והמשפט המנהלי – בין היתר עוסק משרדנו בהליכים אל מול הרשויות, בקשות לקבלת רישיון נשק, הגשת עתירות כנגד החלטות רשות וייצוג של נפגעי עבירה על ידי עורכי דין המתמחים רק בתחום הזה ( ליווי נפגעי עבירה בהליך הפלילי ובהגשת תביעה נגררת).

  בנוסף לאמור, משרדינו מייצג בבתי הדין הצבאיים.

  ליווי מקצועי לאורך כל שעות היממה – משרדנו מעניק יעוץ משפטי מקצועי על פני כל שעות היממה ובכל רחבי הארץ.

  שקמה אדרי – עו"ד המתמחה במשפט הפלילי ובתעבורה בתל אביב

  עורכת הדין שקמה אדרי המתמחה בדין הפלילי, מייסדת ובעלים של המשרד השוכן בלב תל אביב, התחילה את לימודי המשפטים מיד עם שחרורה מצבא קבע לאחר ששנים רבות שירתה כקצינה לוחמת בתפקיד ייחודי בצה"ל.

  עו"ד שקמה אדרי סיימה את לימוד התואר LL.B במשפטים, בהצטיינות יתרה, הייתה חברה בכתב העת המקצועי 'שערי מדע ומשפט' והינה בוגרת התמחות בסנגוריה הציבורית במחוז צפון.

  בנוסף לאמור, היא התמחתה בתחום דיני התעבורה וכיום אוחזת בתעודות רבות מלימודיה בתחום זה.

  בנוסף על תפקידיה האמורים, משמשת עו"ד שקמה אדרי כסגנית יו"ר הועדה לנוער בסיכון מטעם לשכת עורכי הדין במחוז מרכז, וכמרצה לסדר דין פלילי וחוק העונשין בקורס המכין לבחינות הלשכה.

   

  בעלת ניסיון מוכח

   

  לעו"ד שקמה אדרי ניסיון רב בניהול תיקים פלילים בבתי המשפט השונים לרבות בבתי דין צבאיים, בתי המשפט לתעבורה ובית משפט העליון. היא בעלת הישגים מוכחים בהליך הפלילי על כל שלביו החל ממתן יעוץ קריטי לפני חקירה במשטרה (יעוץ שיש ביכולתו להוביל לסגירת תיק החקירה ללא הגשת כתב אישום), שחרורים ממעצר בעבירות חמורות, ייצוג בשימוע ואף מחיקת כתבי אישום לאחר שאלו כבר הוגשו לבית המשפט, הצלחות בבקשות לעיכוב הליכים משפטיים ועוד.

   

  לוחמת עבור זכויות חשודים ונאשמים

   

  עו"ד שקמה אדרי חרטה על דגלה את המשנה הידועה מתוך מסכת אבות 'חרב באה לעולם על עינוי הדין, ועל עיוות הדין" ומשכך נלחמת בנחישות עבור שמו הטוב וזכויותיו של כל אחד ואחד מלקוחותיה בין אם מדובר באדם נורמטיבי שזו הסתבכותו הראשונה או לחילופין אדם בעל עבר פלילי קודם שמבקש הזדמנות נוספת לתקן את דרכיו.

   

  פעילות בתקשורת

   

  שמה של עורכת הדין שקמה אדרי נקשר לא פעם בתיקים בעלי פרופיל תקשורתי גבוה בניהם ייצוג חשודה בהתעללות בפעוטון, ייצוג נאשמים בעבירות אלימות סדרתיות וייצוג אנשי משטרה בעבירות של טוהר המידות. כן נודעה בייצוגה המשותף בתיקים מפורסמים עם עורכי הדין המובילים בתחום.

   

  למה אנחנו

  מקצועיות

  שירות מקצועי ואדיב

  ליווי וייעוץ אישי

  אמינות

  השאירו פרטים לשיחת ייעוץ ראשונית בחינם - לכל שאלה משרדינו ישמח לעזור!

  אם אתם לפני חקירה\עצורים או כל מקרה חירום ואתם זקוקים לסיוע מיידי השאר הודעה בווטסאפ משרדינו ותקבל מענה 7\24

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support